Preču meklēšana

Preci var atrast piedāvātajā sortimentā augšējā izvēlnē. Lai atvieglotu meklēšanu, preces ir sadalītas kategorijās un apakškategorijās. Preces var atlasīt pēc alfabēta, cenas un ražotāja.

Visas cenas Katalogā ir norādītas ar PVN. Piegādes maksa nav iekļauta cenā. Piegādes cenu var uzzināt, saliekot Jums nepieciešamās preces Grozā un izvēloties piegādes veidu. Lai ātri atrastu nepieciešamo preci, ierakstiet tās nosaukumu laukā “MEKLĒŠANA” un nospiediet Enter.

 

Preču pievienošana Grozā.

Lai iegādātos Jūsu izvēlētas preces, tās ir nepieciešams ielikt “Grozā”. Lai izvēlētos preci, jānospiež uz tās nosaukuma vai attēla KATALOGĀ. Jūs redzēsiet preces aprakstu. Pastāv iespēja pasūtīt nepieciešamo preci lielākā daudzumā, tādēļ jāizmanto “+” un “-“ ailē “Daudzums”.

Kad izvēlējāties preci, noteicāt daudzumu un izlēmāt to iegādāties, nospiediet “UZ GROZU”.

Lai aplūkotu citas preces, jūs varat atgriezties veikalā, nospiežot “TURPINĀT IEPIRKTIES”. Visas Jūsu izvēlētās preces tiks pievienotas iepirkumu grozā.

 

Kā noformēt pasūtījumu pa telefonu?

Noformēt pasūtījumu ir iespējams pa tālruni +371 67373435 darba laika ietvaros. Operatoram ir jāuzskaita Jums nepieciešamas preces un jāpaziņo Jūsu kontaktinformācija (vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese).

Noformējot pasūtījumu pa telefonu, Jūs varat izvēlēties jebkuru no pieejamiem piegādes veidiem un tikai divas apmaksas metodes: skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu.

 

Bezmaksas piegāde
pasūtījumiem virs 40 EUR

Piegāde pasūtīšanas
dienā (Rīgā)

Iespēja veikt apmaksu pasūtījuma
saņemšanas brīdī

Vienmēr labie
derīguma termiņi

Konsultācijas un pasūtīšana
pa telefonu

Lojalitātes
programma

Kvalitātes
garantija

Vairāk nekā
1000 produktiem

Uzziniet par jaunumiem un akcijām uzreiz!

Pierakstieties jaunumu izsūtīšanai.